Mapa sklepu

Koszt dostawy

Regulamin sklepu

Prawa autorskie

  O FIRMIE OFERTA LOKALIZACJA KONTAKT  
 
 
CZYSZCZENIE:
Celem odświeżenia pościeli należy wytrzepać ją (usuwa się w ten sposób złuszczony naskórek), a prać pościel należy najwyżej raz na pół roku, aby odnowić zapas lanoliny. Zalecane jest pranie ręczne, krótkotrwałe, bez namaczania, w delikatnych środkach piorących zawierających lanolinę. Temperatura kąpieli piorącej i kąpieli płuczącej powinna wynosić 300C. Po zastosowaniu ostatniej kąpieli płuczącej należy niezwłocznie odsączyć (bez długotrwałego pozostawiania w wodzie) - nie odwirowywać mechanicznie - a następnie rozwiesić w zaciemnionym, przewiewnym miejscu. Chronić przed działaniem ostrych promieni słonecznych. Dopuszczalne jest również czyszczenie chemiczne ochronne.
 
DEZYNFEKCJA:
Jeśli wymagana jest dezynfekcja do prania lub po wypraniu stosować środki dezynfekcyjne stałe, w płynie lub aerozolu posiadające atest P.Z.H.
 
OSTRZEŻENIA:
Dla niemowląt, małych dzieci oraz osób wrażliwych na działanie włókien wełnianych zaleca się używanie wyrobów powleczonych w poszewki z naturalnych tkanin. Zabezpiecza to przed  przedostaniem się włókien wełnianych do oczu, nosa, gardła oraz związanego z tym nieprzyjemnego efektu drażniącego. Nie należy przykładać podkładów do miejsc skaleczonych czy podrażnionych.
 

 

Firma "Aga" - zdrowa pościel wełniana z wełny merynosa, pościel zdrowotna, pościel antyalergiczna, wełna owcza, poduszki wełniane, koce wełniane, kołdry wełniane, pasy lędźwiowe, pasy barkowe, kapcie, bambosze, kamizelki z wełny

‹‹‹