Jak myjemy

Jak czyścimy dywany, tapicerki i meble?

Mycie parą

W naszej mobilnej myjni posługujemy się jonizowaną parą wodną pod wysokim ciśnieniem. Ten sposób czyszczenia szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Jest to najbardziej bezpieczna metoda mycia, która nie uszkadza powierzchni. Pomimo wysokiej temperatury i ciśnienia nie dochodzi do żadnych zarysowań. Możemy stosować ten proces dla najbardziej delikatnych powierzchni. Mycie pojazdów tą metodą jest tanie, szybkie i skuteczne.

Pranie tapicerki samochodowej

Do prania tapicerki samochodowej służy odpowiedni odkurzacz parowy. Pranie parowe likwiduje wszystkie bakterie, zarazki oraz drobnoustroje. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków czystości tapicerka będzie czysta i pachnąca. Pranie tapicerki samochodowej parą zajmuje tylko kilka godzin. Po tym czasie klient otrzymuje suchy i gotowy do jazdy samochód.

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Oferujemy pranie i czyszczenia mebli tapicerowanych: kanap, sof, narożników, łóżek itp. Czyszczenie tych powierzchni odbywa się za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem. Do prania mebli wykorzystujemy odpowiednią i profesjonalny sprzęt parowy. Taka usługa trwa około 1-2 h w zależności od zabrudzenia. Wyprane meble możemy używać już tego samego dnia. Gwarantujemy, że pranie tapicerki materiałowej (alcantary) czy też skróry jest w pełni ekologiczne. Dzięki nam wasze meble będą dokładnie wyczyszczone, odżywione oraz bez bakterii i drobnoustrojów.

Stosowane technologie

W naszych usługach wykorzystujemy srebro nanokoloidalne. Jest to świetnie działający środek do dezynfekcji i czyszczenia klimatyzacji. Dzięki srebru nanokoloidalnym możemy pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Czyści ono powietrze w wentylacji i zabija bakterie. Nasza firma stosuje nanotechnologie również podczas prania tapicerek, co powoduje 100% skuteczności w pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń. Używane przez nas środki wykazują silne działanie grzybobójcze i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych środków.

Posiadamy certyfikaty, potwierdzające autentyczność stosowanych przez nas środków czystości.