Pranie Warszawa

 

Pranie tapicerek samochodowych i meblowych, dywanów oraz wykładzin

Nasza firma to profesjonalna mobilna myjnia parowa. Dojeżdżamy do klientów na terenie Warszawy i okolic oraz całego województwa mazowieckiego.

Realizujemy wszystkie nasze zlecenia mobilnie – dojeżdżamy do klienta w wyznaczone przez niego miejsce. Nie ma dla nas ograniczeń. Usługi w jakich się specjalizujemy to między innymi:

  • Pranie dywanów
  • Pranie tapicerki samochodowej parą
  • Pranie i czyszczenie wykładzin
  • Czyszczenie tapicerki skórzanej
  • Czyszczenie mebli tapicerowanych
  • Ręczne nakładanie teflonu
  • Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej
  • Pranie narożników, foteli, kanap, sof, materacy
  • Czyszczenie hal

Usługi wykonywane są w pełni profesjonalnie przez doświadczonych pracowników firmy. Komfort i zadowolenie klienta są dla nas sprawą kluczową. Działamy skutecznie, szybko i wygodnie. Oszczędzamy czas konsumenta przyjeżdżając do wyznaczonego przez niego miejsca. Nasze usługi możemy wykonywać pod domem klienta, w garażu czy na parkingu. Posiadamy cały potrzebny nam sprzęt wraz z agregatem prądotwórczym. W zakładce „Jak myjemy” dowiesz się szczegółów o stosowanej przez nas technologii.
Dzięki mobilnej myjni Twój dywan, sofa oraz auto będzie czyste i zadbane. Gwarantujemy wyczyszczenie każdego, nawet ciężko dostępnego zanieczyszczenia. Nie pozostawiamy za sobą żadnych śladów. Jesteśmy solidną firmą dbającą o potrzeby klienta.

Czas realizacji usług oraz cena

Dojazd do klienta na terenie Warszawy jest wliczony w cenę usługi. Czyszczenie samochodu zajmuje do kilku godzin, czyszczenie dywanów i wykładzin 1-2 h.

Jak czyścimy dywany, tapicerki i meble?

Mycie parą

W naszej mobilnej myjni posługujemy się jonizowaną parą wodną pod wysokim ciśnieniem. Ten sposób czyszczenia szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Jest to najbardziej bezpieczna metoda mycia, która nie uszkadza powierzchni. Pomimo wysokiej temperatury i ciśnienia nie dochodzi do żadnych zarysowań. Możemy stosować ten proces dla najbardziej delikatnych powierzchni. Mycie pojazdów tą metodą jest tanie, szybkie i skuteczne.

Pranie tapicerki samochodowej

Do prania tapicerki samochodowej służy odpowiedni odkurzacz parowy. Pranie parowe likwiduje wszystkie bakterie, zarazki oraz drobnoustroje. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków czystości tapicerka będzie czysta i pachnąca. Pranie tapicerki samochodowej parą zajmuje tylko kilka godzin. Po tym czasie klient otrzymuje suchy i gotowy do jazdy samochód.

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Oferujemy pranie i czyszczenia mebli tapicerowanych: kanap, sof, narożników, łóżek itp. Czyszczenie tych powierzchni odbywa się za pomocą pary pod wysokim ciśnieniem. Do prania mebli wykorzystujemy odpowiednią i profesjonalny sprzęt parowy. Taka usługa trwa około 1-2 h w zależności od zabrudzenia. Wyprane meble możemy używać już tego samego dnia. Gwarantujemy, że pranie tapicerki materiałowej (alcantary) czy też skóry jest w pełni ekologiczne. Dzięki nam wasze meble będą dokładnie wyczyszczone, odżywione oraz bez bakterii i drobnoustrojów.

Stosowane technologie

W naszych usługach wykorzystujemy srebro nanokoloidalne. Jest to świetnie działający środek do dezynfekcji i czyszczenia klimatyzacji. Dzięki srebru nanokoloidalnym możemy pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Czyści ono powietrze w wentylacji i zabija bakterie. Nasza firma stosuje nanotechnologie również podczas prania tapicerek, co powoduje 100% skuteczności w pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń. Używane przez nas środki wykazują silne działanie grzybobójcze i bakteriobójcze oraz inne właściwości, niespotykane przy stosowaniu tradycyjnych środków.

Posiadamy certyfikaty, potwierdzające autentyczność stosowanych przez nas środków czystości.

Nasze usługi to między innymi:

pranie tapicerki parą
czyszczenie skór
konserwacja tapicerki skórzanej
czyszczenie mebli tapicerowanych
pranie łóżka, kanap, sof, krzeseł
ozonowanie klimatyzacji
usuwanie reklam z samochodu
ozonowanie wnętrza pojazdu
pranie dywanów Warszawa
pranie wykładzin Warszawa
nakładanie teflonu
ręczne nakładanie wosku
kompleksowe czyszczenie auta
usuwanie folii reklamowej
parowe czyszczenie tapicerki samochodowej
usuwanie plam z tapicerki (krew, olej, mocz)
pranie mebli tapicerowanych
pranie kanapy
pranie narożnika
sprzątanie biura
oraz wiele innych…